Robens Vanguard Campingstol -Fynd
Pakkvennlig og veldig stabil campingstol med god støtte for ryggen. Den perfekte kombinasjonen av sittekomfort og at den er enkel å pakke gjør den til et veldig hyggelig alternativ for campere.
MERK! Kunderetur, testet, ikke brukt
LES MER
Størrelse: 62 x 76 x 106,5 cm
Pakkestørrelse: 82 x 18 x 12,5 cm
Vekt: 5,3 kg
Sittehøyde: 48 cm
Maksvekt: 120 kg
Behagelig stol for campere
Allroundstol med god pakkestørrelse som passer like godt til spisebordet som å brukes som frittstående stol. Den gode kombinasjonen av sittehøyde, god ryggstøtte og pakkvennlighet gjør den til en veldig attraktiv stol for campere. Kraftig stålramme og armlener gir god stabilitet.
Robens Vanguard Campingstol
- Felles ut og sammen på noen få sekunder
- Takket være at ryggstøtten kan foldes sammen får den en mindre pakkestørrelse
- Slitesterkt polyesterstoff med rip-stop
- Krever kun enkel montering av øvre del av ryggstøtten
- Stabil stålramme gir en maksbelastning på 120 kg
- Enkel å bære i medfølgende veske som også letter ved oppbevaring
| Varumärke | Robens |
| Storlek | 62 x 76 x 106.5 cm (BxDxH) |
| Packstorlek | 82 x 18 x 12.5 cm |
| Vikt | 5325 g |
| Material | 600D Polyester-ripstop, PU-belagd + polyesternät, 100% polyester |
| Färg | Black |
| Max belastning | 120 kg |
| Ram | Stål |
| Sitthöjd | 48 cm |



















BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI PÅ TIRSDAG
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr