Easy Camp Arena Air 600 Familietelt
Stort og veldig raskt montert familietelt for opptil seks personer med luftkanaler i stedet for stenger. Et romslig oppholdsrom med store vinduer, to soverom samt et ekstra rom i fronten. Det ekstra rommet passer også som en beskyttet uteplass hvis døren festes opp eller til å oppbevare sykler, barnevogner eller annet utstyr.
LES MERAntall personer: 6
Antall soverom: 2
Takhøydde: 215 cm
Gulvflate: ca 26 m²
Vekt: 26.3 kg
Stort og raskt oppsett
Et veldig lett og romslig telt for familien med opptil fire barn. Plasser duken på bakken og pump hver kanal og fest teltlinene så er teltet klart til bruk. Perfekt for dere som bytter camping ofte eller for dere som vil bruke tiden på noe annet enn å sette opp teltet. En stor fordel er også at teltet er enkelt å sette opp alene. Teltet har fastsydd gulv i soveavdelingen og stuen som beskytter mot kaldras, småkryp og kondens. Rommet i fronten gir en ekstra spiseplass eller plass til utstyr som sykler eller barnevogner.
Easy Camp Arena Air 600
- Enkel og rask montering med luftkanaler i stedet for stenger
- Tre soner: Ytterrom, innerrum og soverom
- Ytterrom: beskyttet uterom perfekt for å kunne gå inn og ut uansett vær eller for utstyr.
- Innerrum: Med gulv som er fastsydd i teltduken for å beskytte mot kaldras, fukt og småkryp. Perfekt for samvær på kvelder eller kaldere dager.
- Soverom: To soverom som kan åpnes opp til ett stort hvis man ønsker å samle familien.
- En takhøydde på 215 cm i hoveddelen av teltet
- Store vinduer gir et lyst oppholdsrom
- Sleep-tight inner - sovekabin med mørke vegger og tak som gir mindre lys morgen og kveld
- To åpninger: Fremme og på siden
- Kabelgjennomføring og lampholder i taket
- Rullbare gardiner
- Nettlommer for oppbevaring på utsiden av soverommene
- God ventilasjon (foran og bak)
- Pumpe inkludert
Om Easy Camp Arena Air 600
Raskt oppsett telt for opptil fem personer som bruker luftkanaler i stedet for teltstenger. De pumpes opp med den medfølgende toveispumpen med trykkmåler. Dette gjør at teltet både er raskt å sette opp, men også kan settes opp av én person, noe som gjør det perfekt for dere som camper alene med barn. Det fastsydd gulvet gir teltet et godt inneklima ved å beskytte mot kaldras, kondens og insekter. En løsning som gjør stor forskjell i komforten, spesielt om kveldene og på kaldere dager. God ventilasjon og to dører gjør at teltet er lett å ventilere selv på varmere dager.
Oppholdsrommet
Oppholdsrommet har store vinduer som gjør det lyst og trivelig og gir gode forutsetninger for å spise og omgås i teltet selv på regnfulle dager. Teltets vinduer er utstyrt med rullbare gardiner som kan festes i tre forskjellige nivåer, noe som gjør det enkelt å velge hvor mye lys eller innsyn man ønsker.
Sovekabinen
Sovekabinen er delt opp i to soverom med tre henholdsvis to plasser. Soverommene deles av med en vegg som lett kan fjernes for å få et større rom hvis man ønsker å samle hele familien i ett stort soverom. Et mørkere stoff på vegger og tak gir mindre lysgjennomslipp.
Øvrig
Teltduken er helt vanntett med tapede sømmer og er flammehemmende. Teltet kan monteres og pakkes sammen med innerteltet forhåndsmontert. Pumpe inkludert i teltet.
| Varumärke | Easy Camp |
| Personer | 6 |
| Antal sovrum | 2 |
| Tältduk | 185T polyester PU-belagd Brandhämmande, 100 % polyester |
| Vattenpelare | 3000 mm |
| Maximalt tryck | 7 psi/0.5 bar |
| Stänger | Luftkanaler |
| Takhöjd | 215 cm i allrum, 205 cm i sovkabinen |
| Sovkabin | Mörka väggar och tak minskar ljusinsläppet Andningsbar 100 % polyester |
| Golvyta | ca 26 m² |
| Golv (konstruktion) | Fastsytt golv i hela tältet |
| Golv (Material) | 100 % polyeten |
| Packstorlek | 80 x Ø45 cm |
| Vikt | 26,3 kg |
| Konstruktion | Tunneltält |
| Väska/förvaring | Väska med kraftiga handtag |
| Tonade fönster | Nej |

































BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI PÅ MANDAG
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr