Easy Camp Galaxy 400 Campingtält
Prisverdig 4-personers telt med ståhøyde, et oppholdsrom og to soverom. Med et duk som er slitesterk mot regn og vind samt fargekodede stenger for enkel oppsetting, er det et godt valg for familien som er ny innen telting.
Dette produktet er dessverre ikke i vår katalog for øyeblikket.
Til butikk hjemmeside »
Sitemap »
Antall personer: 4
Soverom: 2 stk
Takhøyde: 190 cm
Gulvflate: ca 12 m²
Vekt: 8,9 kg
Romslig campingtelt
Easy Camp Galaxy 400 er et romslig campingtelt for familier med opptil fire personer, med fokus på et godt opphold til en virkelig god pris. Det romslige oppholdsrommet med takhøyde og store vinduer gir godt med plass til å sitte i teltet om kveldene og ved dårlig vær. Sovekabinen har to soverom som kan åpnes opp til et stort soverom for dere som ønsker å samle hele familien.
Easy Camp Galaxy 400
- Utnevnt til "Best Value Family Tent 2021" av engelske Camping Magazine
- Vinduer i to retninger
- Stor åpning foran på teltet og en mindre på siden
- Døren kan brukes som soltak (ekstra stenger/liner kreves)
- To soverom - kan åpnes til ett stort
- Sleep-tight inner: mørke sider og tak i sovekabinen som gir mindre lys morgen og kveld
- Lampeholder i taket
- Nettlommer for oppbevaring i sovekabinen
- Rullbare gardiner på alle vinduer
- God ventilasjon
- Innebygde insektnett i ventilasjon og sovekabinen
- Tape-sømmer og duk med vanntetthet på 2000 mm
- Gulvduk for oppholdsrommet
| Varumärke | Easy Camp |
| Personer | 4 |
| Antal sovrum | 2 |
| Tältduk | 180T polyester PU-belagd Brandhämmande, 100 % polyester |
| Vattenpelare | 2000 mm |
| Stänger | Glasfiber 11 mm |
| Takhöjd | 190 cm |
| Sovkabin | Andningsbar 100 % polyester |
| Golv (konstruktion) | Löst golv i allrummet. Fastsytt golv i sovkabin |
| Golv (Material) | 100 % polyeten |
| Packstorlek | 65 x 25 cm |
| Vikt | 8.9 kg |
| Konstruktion | Tunneltält |
| Färg | Green |






















BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI I MORGEN
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr