2117 Plankegap Dobbel Hengekøye
Overnatt i naturen på enkleste måte. Hengekøye som rommer to personer fra svenske 2117. Festes enkelt med hjelp av medfølgende tau eller karabinkroker i for eksempel to trær.
LES MERAntall personer: 2
Vekt: 480 g
Maks belastning: 180 kg
Overnatt uten problemer
2117 Plankegap Hengekøye er en lettmontert og slitesterk hengekøye for to personer der alt følger med for at du skal komme i gang med å sove hengende i luften.
2117 Plankegap Dobbel Hengekøye
- Den perfekte sengen for mikroeventyr
- Alt du trenger følger med (hengekøye, karabinkroker, tau, veske)
- Enkel å montere
Å sove i hengekøye
Å sove i hengekøye kan være uvant i begynnelsen, men etter en stund er det en virkelig herlig måte å overnatte i naturen. Begynn gjerne med en lav høyde for at det skal føles tryggere. Siden nettene ofte er kaldere, kan det også være lurt å supplere med ekstra isolasjon. Her har vi samlet noen ting vi mener dere kan tenke på før dere drar ut med hengekøye.
- Regn: Skal du sove i hengekøyen uansett vær, så supplere med en tarp som du kan henge over deg ved regn
- Kulde: Er det kaldere ute, blir det lett kaldt underfra. Supplere med en isolasjon for hengekøyen eller heng en ekstra sovepose mot undersiden eller legg i et liggeunderlag
- Soveposer: Vanlige soveposer fungerer bra, men det underletter hvis man velger en sovepose med glidelåsen i midten/øverst i stedet for på siden
| Varumärke | 2117 of Sweden |
| Personer | 2 |
| Storlek | 300 x 200 cm |
| Packstorlek | 12 x 12 x 26 cm |
| Vikt | 480 g |
| Konstruktion | Hammock |
| Material | 100% Parachute nylon |
| Max belastning | 180 kg |
| Detta ingår | Hängmatta, karbinhakar, rep, väska |



60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr