Easy Camp Quasar 300 Tält
Pålitelig 3-personers telt som passer for enklere vandringer eller for camping. Kupolkonstruksjonen gør teltet semi-selvstående så det er enkelt å flytte og justere etter at man har reist det.
Dette produktet er dessverre ikke i vår katalog for øyeblikket.
Til butikk hjemmeside »
Sitemap »
Antall personer: 3
Vekt: 3,6 kg
Absid/Førtelt: Liten
Easy Camps friluftstelt er enkle og pålitelige telt som fungerer like bra for både camping, sykkel/motorsykkelturer som det gjør i skogen. De er tilpasset for de som er nye innen telting eller som er i behov av et pålitelig og rimelig telt. Quasar 200 er lettrest kupoltelt med høy ytelse og lav vekt og passer best der teltet skal bæres eller der pakkplassen er prioritert. Duken er helt vanntett med tapede sømmer og stengene er sterke mot vind.
Teltet har en forlengelsesstang over inngangen for å forstørre samt gi beskyttelse til inngangen/førteltet. Teltet monteres ved å sette opp innerteltet først. To justerbare ventiler i taket reduserer kondens og holder temperaturen nede ved å skape et luftstrøm fra åpningen i ytterteltet (under døren) gjennom myggnettene på innerteltet og ut via toppen. Det har også opphengskrok for en lampe samt oppbevaringslomme i innerteltet.
Easy Camp Quasar 300
- Monteres med innerteltet først.
- Mindre absid for oppbevaring
- Nettlomme for småting
- Lampkrok i taket
- Mørkere stoff i sovekabinen gir mindre lysgjennomslipp
| Varumärke | Easy Camp |
| Personer | 3 |
| Tältduk | 180T 100% polyester PU behandlad med tejpade sömmar |
| Vattenpelare | 2000 mm |
| Stänger | Glasfiber 7,9 / 8,5 mm |
| Golv innertält | 100% polyethylene |
| Packstorlek | 64 x 18 cm |
| Vikt | 3,6 kg |
| Konstruktion | Kupoltält |
| Innertält material | Andningsbar 100 % polyester |







BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI PÅ MANDAG
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr