Jack Wolfskin Lighthouse III RT
Jack Wolfskin Lighthouse III RT är et gjennomtenkt friluftstelt for 3 personer som er utformet for lengre turer. Teltet er designet for å klare av vanskelige forhold som storm, ujevn grunn og til og med snø. Teltduken er robust og teltets konstruksjon gør den veldig stabil mot sterke vinder.
LES MERAntall personer: 3
Vekt: 3,68 /3,2 kg
Fortelt: Stor
Sesonger: 4
Jack Wolfskin Lighthouse III RT
Jack Wolfskin Lighthouse III RT er et gjennomtenkt friluftstelt for 3 personer som er designet for lengre turer. Teltet er laget for å tåle vanskelige forhold som storm, ujevn grunn og til og med snø. Teltduken er robust, og teltets konstruksjon gjør det veldig stabilt mot sterke vinder. I tillegg er teltet også konstruert for å minimere pakkestørrelsen og vekten for å lette ved lengre turer.
Lighthouse III RT har et optimalisert design for å utnytte plassen, men også for å forbedre ventilasjonen. Dette gjøres gjennom vertikale stenger i hjørnene som forenkler montering og øker pakkplassen. Teltet har også 3 godt plasserte ventiler i tak og gulv for å forbedre luftstrømmen.
Egenskaper
- To innganger
- Stor fortelt
- 3 godt plasserte ventiler for god luftstrøm
- Vertikale stenger i hjørnene for å optimalisere plassen
- Teltstenger i aluminium
- 1500 mm vannsøyle på ytterduk
- Pakkemål: 40 x 20/16 cm
- Innerteltets mål: 225 x 180/140 x 110/95 cm (L x B x H)
| Varumärke | Jack Wolfskin |
| Personer | 3 |
| Tältduk | SILICONIZED HT NYLON RIPSTOP 20D: Lättvikt, tejpade sömmar, Vattenpelare: 1500mm |
| Stänger | DAC FEATHERLITE NSL, lättviktsaluminium med ökad stabilitet |
| Takhöjd | 105/95 cm |
| Packstorlek | 40 x 20/16 cm |
| Vikt | 3680 g / (min 3200 g) |
| Montering | Innertält först/Innertält sist |
| Säsonger | 4 |
| Innertält material | Insektsnät 15D: fina maskor, lättvikt |







BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI PÅ MANDAG
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr