Robens Trace Hengekøye Pakke
Pakke med Robens Trace Hengekøye, Robens Trace Myggnett og Robens Trace Underquilt isolasjon. Alt du trenger for å sove komfortabelt i hengekøye.
LES MERAntall personer: 1
Vekt: 2065 g, (Hengekøye: 850 g, Myggnett: 415 g, Isolasjon: 800 g)
Maksbelastning: 200 kg
Startpakke for hengekøye
Robens Trace Hengekøye-pakken inneholder det du trenger for å sove komfortabelt i hengekøye. Hengekøye, myggnett og en ekstra isolasjon som festes under hengekøyen for å øke komforten på kaldere netter. Ta med soveposen, så er du klar for å sove hengende under åpen himmel.
Robens Trace Hengekøye Pakke
- Inneholder Hengekøye, Myggnett og Isolasjon
- Enkel å montere og alt passer sammen
- Hengekøyens veske har fester for å henge på ryggsekken
- Myggnett og isolasjon har pakkeposer
- Vesken for hengekøyen kan festes på siden av hengekøyen for å oppbevare utstyr du vil ha tilgang til uten å måtte gå ut
- Myggnett med reflekterende snorer og glidelåsåpning
- Holdbar isolasjon med kanter som går over hengekøyens kanter for maksimal varme
Å sove i hengekøye
Å sove i hengekøye kan være uvant i begynnelsen, men etter en stund er det en virkelig herlig måte å overnatte i naturen. Begynn gjerne med en lav høyde for å føle deg tryggere. Siden nettene ofte er kaldere, kan det også være lurt å supplere med en ekstra isolasjon. Her har vi samlet noen ting vi mener dere bør tenke på før dere drar ut med hengekøye.
- Regn: Skal du sove i hengekøyen uansett vær, så supplere med en tarp som du kan henge over deg ved regn
- Kulde: Er det kaldere ute, blir det lett kaldt underfra. Supplere med en isolasjon for hengekøyen eller heng en ekstra sovepose mot undersiden eller legg i et liggeunderlag
- Mygg og småkryp: Blir du lett forstyrret av småkryp, så har Robens et myggnett som kan kjøpes til deres hengekøye
- Soveposer: Vanlige soveposer fungerer bra, men det underletter hvis man velger en sovepose med glidelås i midten/øverst i stedet for på siden
| Varumärke | Robens |
| Personer | 1 |
| Storlek | Hammock: 300 x 140 cm Myggnät: 300 x 150 x 150 cm Isolering: 237 x 120 cm |
| Vikt | 2065 g, (Hammock: 850 g, Myggnät: 415 g, Isolering: 800 g) |
| Konstruktion | Hammock |
| Isolering/fyllning | 200g polyester, 100% polyester |
| Material | Hammock: 120 T Nylon, 60% Nylon / 40% RPET-nylon Myggnät: 100% Polyester Isolering: Överdel: 40 D nylon-ripstop, 100% nylon / Underdel: 20D 290 T polyester-ripstop, 100% polyester |
| Max belastning | 200 kg |
| Detta ingår | Hängmatta, karbinhakar, rep, väska, myggnät, isolering |
Dette produktet har kun vurderinger, men ingen anmeldelser.





































BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI PÅ MANDAG
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr