Robens Voyager 2 Exp Telt
Slitesterkt 2-mannstelt med en svært robust ripstop-duk, aluminiumstenger og en stor apsis. Apsisen er stor nok for både oppbevaring av utstyr og beskyttelse mot regn eller matlaging. Perfekt for tøffere turer eller for de som ønsker et pålitelig telt til en god pris.
LES MER
Antall personer: 2
Vekt: 3,2 kg
Apsis/Fortelt: Liten
Sesonger: 3
Slitesterkt og Pakkevennlig
Robens Voyager 2 Exp er et lett, enkelt og ekstremt slitesterkt tomannstelt som passer perfekt til fjellturer, fiske, jakt eller sykkelferier. Ved å unngå unødvendige detaljer og kun fokusere på vekt, pakkestørrelse og værbestandige egenskaper, får man et meget prisgunstig telt uten å kompromisse på kvalitet.
Robens Voyager 2 Exp Telt
- Testet mot vindhastigheter på 168 km/t
- Meget gode egenskaper på teltduken (5000 mm vannsøyle, ripstop og forsterkninger på utsatte områder)
- Aluminiumsstenger og integrerte stangkanaler gir stabilitet og værbeskyttelse
- Kan settes opp med ytterteltet først eller med innerdelen forhåndsmontert – bra i dårlig vær
- God ventilasjon gjennom hele teltet og mulighet for ventilasjon fra undersiden på varme dager
- Myggnett i alle ventilasjonsåpninger og dører
- Innerdelen har tørkesnor i taket for utstyr, klær eller lykt samt sidelommer til oppbevaring
- Lomme for å holde innerdør ute av veien
- Stor apsis for oppbevaring og matlaging i dårlig vær
- Liten pakkestørrelse
Om Robens Voyager 2 Exp
Robens Voyager 2 Exp er et populært telt blant turgåere, syklister og andre lettvektscampere. Romslig soveområde og apsis for utstyr eller matlaging. Formen, den gode teltduken og aluminiumsstengene gir et meget stabilt telt som er testet mot vindhastigheter opp til 168 km/t.
Teltet har rikelig ventilasjon som kan justeres fra innsiden av innerdelen. Døren har også myggnett for ekstra ventilasjon.
Teltduken er laget av kraftig ripstop-polyester med PU-belegg, og alle sømmer er tapede, noe som garanterer holdbarhet og god vannmotstand i mange år uten å øke vekten unødig.
| Varumärke | Robens |
| Personer | 2 |
| Tältduk | HydroTex HD RS, 75D polyester taft 190T, Ripstop |
| Vattenpelare | 5000 mm |
| Stänger | Aluminium 7001, T6, 8,5 mm, anodisert |
| Sovkabin | 68D polyester 190T, pustende polyester |
| Golv innertält | 75D polyestertaft 210T, 10 000 mm, 100 % polyester |
| Packstorlek | 43 x 17 cm |
| Vikt | 3.2 kg (Min 3,1 kg) |
| Montering | Teltduk først eller med innertelt montert |
| Säsonger | 3 |
| Konstruktion | Tunneltelt |
| Färg | Green |
Anmeldelser (1)
Tilbehør til dette produktet
Robens Teltunderlag Voyager 2 Exp
Passer til: Robens Voyager 2 Exp
Pakkestørrelse: 25 x 6 cm
Vekt: 250 g
Sist viste produkter
Smart Living Cool 50 Recharge Kompressordrevet Kjøleboks
Inbyggt batteri
Volym: 50 l
Anslutning: Batteri/12V/24V/220V
Vikt: ca 14,7 kg
Kylteknik: KompressorBrunner Flux RG Outdoor Shower – Oppladbar Dusj
Oppladbar (USB)
Vannmengde: 4 l/min
Vekt: 0,6 kgJack Wolfskin Star Tunnel II Tält
Personer: 2
Vikt: 2,28/2,07 kg
Absid/Förtält: Mycket liten
Säsonger: 3Easy Camp Kinn 4
Antall personer: 4
Soverom: 1
Takhøyde: 180 cm
Gulvareal: ca. 9,5 m²
Vekt: 8,6 kg

































60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr