Outwell Lounge M Sidevegg med vindu (2 stk)
Sett med to sidevegger med vinduer som passer hage teltet Outwell Summer Lounge M og Outwell Event Lounge M. Kan åpnes helt, halvveis eller brukes som dør.
LES MERAntall per pakke: 2 stk
Vekt: 1,9 kg
Beskyt deg mot kjøligere vær og vind med disse to sideveggene til Outwell Summer Lounge M og Outwell Event Lounge M.
- Kan åpnes helt, delvis eller brukes som dør
- Veske inkludert
| Varumärke | Outwell |
| Tältduk | Outtex® 1500 Pro Silver, 100% polyester |
| Vattenpelare | 1500 mm |
| Packstorlek | 31 x 28 x 10 cm |
| Vikt | 1.32 kg |
| Antal per förpackning | 2 st |
| Väska/förvaring | Bärväska medföljer för enkel förvaring och transport |
| Färg | Grå |
| UV-skydd | UPF 50+ |







BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI PÅ MANDAG
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr