Outwell Dakota Shelter M
Outwell Dakota er et fleksibelt uterom som takket være integrerte stenger kan settes opp svært raskt. Perfekt for å skape ekstra overbygd plass utenfor bobilen, campingvognen eller familieteltet. En smart funksjon er at det kan kombineres med andre modeller for å skape et større område.
LES MERHøyde: 225 cm
Gulvareal: 6,75 m²
Vekt: 7,2 kg
Outwell Dakota Shelter gir raskt og enkelt ly for utendørs sitteplass eller for oppbevaring av for eksempel sykler og annet utstyr.
Outwell Dakota Shelter
- To faste sider og to sider som kan åpnes helt
- Lettvektsmateriale med sølvbelegg
- Meget god inngangshøyde og takhøyde
- Frittstående modell
- Nettinglommer for oppbevaring
- Opphengspunkt for lykt
| Varumärke | Outwell |
| Tältduk | Outtex® 1500 Pro Silver polyester, 100 % polyester |
| Vattenpelare | 1500 mm |
| Stänger | Duratec glassfiber 11-12,7 mm |
| Takhöjd | 225 cm |
| Packstorlek | 68 x 18 x 18 cm |
| Vikt | 7,2 kg |
| Färg | Grey |
| UV-skydd | UPF 50+ |
Tilbehør til dette produktet
Sist viste produkter
Thetford Porta Potti Qube 145
Volym: 15 liter
Storlek: 38,3 x 42,3 x 33 cm
Vikt: ca 3,6 kg-
Outwell Wakefield XL Sidevegg med glidelås (2 stk)
Antall per pakke: 2 stk
Andre kjøpte også
Arctic Birch Tarpstangsett med veske
2 stänger m väska
Längd: 94 - 230 cm
Vikt: 1130 g
Material: Aluminium
Packstorlek: 95 x 7,5 x 3,5 cmRobens Adventure Aluminium Bord L
Antall personer: 2-4
Størrelse: 58 x 77 x 53 cm
Pakkestørrelse: 79 x 16 x 5,5 cm
Vekt: 2045 gOutwell Teltline 4 m Neongul
Längd: 4 m
Antal per förpackning: 4 stKampa Dawlish 06 Familjetält
Antall personer: 6
Antall soverom: 3 stk
Takhøyde: 215 cm
Gulvareal: ca. 20 m² (eks. soltak)
Vekt: 21,2 kg


















BESTILL I DAG, SÅ SENDER VI PÅ MANDAG
60 dagers åpent kjøp
Gratis frakt på bestillinger over 1000 kr